Find a Job

Barista

#DR74163
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους πελάτη μας, μια από τις καλύτερες και πιο ανερχόμενες εταιρείες στον χώρο του καφέ στην Λάρνακα, η οποία φημίζεται για το άριστο εργασιακό της περιβάλλον και τις ευκαιρίες ανέλιξης με 4 καταστήματα και άλλα 2 που θα είναι έτοιμα σύντομα αναζητούμε Barista.

Προϋποθέσεις και προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας

  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και φιλική στάση προς τους πελάτες

Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή και σερβίρισμα ροφημάτων

  • Εκτέλεση παραγγελιών με ακρίβεια και ταχύτητα

  • Διατήρηση καθαριότητας και τάξης στον χώρο εργασίας

  • Διατήρηση και επισκευή του εξοπλισμού

  • Ενεργός συμμετοχή σε εκπαιδευτικά προγράμματα και σεμινάρια για την εκμάθηση νέων τεχνικών και τάσεων στον χώρο της εστίασης

Παροχές:

  • 1000 – 1300€ καθαρό μισθό

  • Ευελιξία ως προς τα ωράρια

  • Πρωινή βάρδια 05:30 - 13:30 ή / άλλες βάρδιες

  • Ευκαιρίες για ανέλιξη

  • Ευκαιρίες συμμετοχής σε προγράμματα επιμόρφωσης

  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον

  • Έκπτωση σε προϊόντα του καταστήματος

  • Bonus

  • Όλες οι επίσημες αργίες πληρωμένες 1:2

Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους εδώ.