Find a Job

Customer Service Administrator

#GV74347
Type: Full time
G.A.P. Vassilopoulos Group

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964 με ένα όραμα να εξυπηρετήσει την εμπορική κοινότητα παρέχοντας αλληλένδετες υπηρεσίες κάτω από την ίδια στέγη σαν «One-Stop-Shop». Μέσα από συνεχή ανάπτυξη, ο Όμιλος σήμερα κατατάσσεται μεταξύ των κορυφαίων 25 οργανισμών στην Κύπρο και παρέχει υπηρεσίες στους τομείς της Μεταφοράς, Αποθήκευσης, Διανομής, στον Χρηματοοικονομικό τομέα αλλά και στον κλάδο της Φιλοξενίας και του Καταναλωτή.

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos σήμερα δραστηριοποιείται μέσω 3,000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, Ηνωμένο Βασίλειο, Γερμανία, Ιρλανδία, Βέλγιο, Ολλανδία, Λουξεμβούργο και Ισραήλ. Ο Όμιλος GAP Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Εργοδοτεί πέραν των 1200 ατόμων στην Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, το Ισραήλ, και διεξάγει εργασίες μέσω 3,000 γραφείων και αντιπροσώπων.

Η εταιρεία G.A.P AKIS EXPRESS, μέλος του Ομίλου G.A.P. Vassilopoulos, λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της ζητά για άμεση και μόνιμη πρόσληψη άτομα ως Customer Service Administrators. H G.A.P AKIS EXPRESS είναι η μοναδική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ταχυμεταφοράς με 100+ καταστήματα Παγκύπρια!

Καθήκοντα θέσης:

  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για την εξυπηρέτηση των πελατών
  • Διαχείριση δεμάτων και φακέλων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ομαδικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Στείλτε το βιογραφικό σας στο hr@gapgroup.com αναφέροντας τον κωδικό της θέσης: CS-AKIS.