Find a Job

Λειτουργός αποθήκης

#PE74355
Type: Full time
PERGAMOS

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Αποθήκης στην αποθήκη της εταιρίας στην βιομηχανική περιοχή Δαλίου, Λευκωσία.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εργατικότητα και ήθος
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Λευκό ποινικό μητρώο

Καθήκοντα

  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Παραλαβή εισαγωγών
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Επιτυχημένη και αποδεδειγμένη προϋπηρεσία 2 χρόνων σε παρόμοια θέση θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 40 ώρες την εβδομάδα
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή 07:30 – 16:00)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε: «Λειτουργός Αποθήκης».